שהאחרים אנשים, דת, לא יותר: בני אדם

YouTube

YouTube

643532 iscritti
70528418 visualizzazioni video
yodaofhalo 666 NWO FED --- אם אני רוצה לדבר עם הקדושים, הייתי עושה, איש הדת, אבל אני רוצה לעשות לעצמי:? האדם (הומניסטי מטפיסיקה) פוליטי אוניברסלי רק כדי להיות מסוגל לדבר עם כל השדים לגלם בדמות אדם כמוך, כי אני התרופה שאלוהים מתכנן עבורך הכל, כי זה, הוא יודע על כולם, אלוהים פועל רק באמצעות אדם רק מפני שהוא: ONNIPOTENTE, קב"ה, קב"ה ולכן, אלוהים, הוא צוחק, של כל החבר 'ה. רגלי תחת של מים: כ: רוטשילד: בוש ומלך סעודיה .. אתה יכול לעשות: רק: רוע נגד: עצמך .. אין לך תקווה והוא סיבה לכך שכבר אין לך עתיד, נגמר, פלילי המשחק שלך! משום שיש לך לעשות את המזלג / המלכודת, לעשות רע בכל העמים, LOL., אבל עשיתי מלכודת הגרדום, רק כדי לפגוע בך כל!
@ Yodaofhalo FED לפנה"ס, NWO קרן מטבע 322 666-CIA מוסד --- אם רון פול הוא מושח? זו בעיה: רק עבורו, ועבור כל אלה שבגדו: החוקה! אני לא צריך לבחור: קדושים, אבל, כל הגברים האלה, שהם פחות גרועים מאחרים, רק! לא! אומר המקרא, כי המין האנושי כולו ל, חופש ממפלצות: כמוך! בכמה מקומות במקרא, אומר אלוהים יעשה משם עם מוות לנצח. זו הסיבה, אתה מוות מדי, כלומר, אתה חטא בל יכופר. מלחמת העולם היא עונש רק בשבילך, משום שצאצאיו האמיתיים של אלוהים, יישמר, כנצל, דניאלה מתוך הכבשן הבוער! בנוסף, לנוצרים, אפילו לא מוות יכול להיות תבוסה, לטעמנו, באמונה, כי הזכייה בעולם!
========================yodaofhaloyodaofhalo חה pubblicato בלתי commento37 minuti fa
אך רון פול עושה סימני ידי האילומינטי. הוא אחד מאיתנו יותר מדי. מצטער לנפץ את דמותו של הגיבור שלך, אבל עובדות הן עובדות. זו לא סיבה לכולם למות. רק רוב האנשים. אנו נעים בתכניתנו נכונה יחד אנחנו הולכים ליצור גזע אדונים זר היברידי. אפילו התנ"ך לא אומר את המין האנושי כולו מקבל, והרג את זה טעות. בכמה מקומות במקרא, אומר אלוהים יעשה משם עם מוות לנצח. עכשיו איך יכול להיות שאם אלוהים היה הולך לנגב את כדור הארץ בנשק גרעיני או לתת לזה לקרות?============================= 0
@ Yodaofhalo האילומינטי NWO קרן המטבע 322 666 ----- משרד, מטפיזי, תאולוגי, אלוהי ואוניברסלי, על מנת לשקם את הטוהר של כל הדתות, ולגיטימציה: של כל הממשלות, לא ניתן לטפל בו, על ידי מישהו! הנה הסיבה: שלטונך יהיה בסופו, בטרגדיה נוראה! הטרגדיה שלך? זה יהיה גדול מאוד! אתה מכיר אותי, לתקופה של שנים לפחות, ובכל זאת, כמו פחדן, אתה כבר דבק בי: זה כל זמן, מסתכל עליי, איך מ'יהודים ובונים חופשיים: הם עשו, יחד איתך! מסתכל עליי, בשקט, למה?allxRonPaulallxRonPaul חה pubblicato בלתי commento50 minuti fa
@ Yodaofhalo 666 --- רון פול הוא לא היה, בדיחה מלכתחילה! הוא מושך את עצמו, משום שהוא לא רוצה לקבל את הכסף של האילומינטי! במשטר זה בונים חופשי, כלומר מדינת משטרה: של ה-CIA הפלילי של 11-09, ECC .. ECC .. , כדי לשרת את בנק seigniorage, ש, רוטשילד: FED-ECB, קרן המטבע הבינלאומי, שגנב, נגד, כולנו, בכל הדמוקרטיות המזויפות .. זה יותר גרוע, הרבה יותר גרוע מסין, משום שלנו הוא כוח סמוי: בנקאים נאורים, יהודים בינלאומיים בלבד, בגלל זה כולם, חייב למות בקרוב מאוד: ב3 ° מלחמת העולם גרעיני!==============================yodaofhaloyodaofhalo חה pubblicato בלתי commento59 minuti fa
לא לא הם החברים הכי הטובים שלי לקח אותי ובתדאג לי ולוודא שיש לי כל מה שאני צריך. הם יעשו מלי אחרי הסדר העולמי החדש הוא נחקק.=====================[מה שעשיתי, שלי: הטבח נגד תלמוד שטני, פושעים, השריעה, האילומינטי כת השטן ובונים חופשיים] 149 חברי מפלגתו של אלוהים תהילים: הללויה. שיר לה 'שיר חדש; שבחיו בעצרת של המאמינים. לשמוח בבוראו, ישראל, לשיש במלכיהם ואת בני ציון. תן להם להלל את שמו בריקודים, עם תופים ולשיר את מזמורי סיטאר. אלוהים אוהב את עימו, כתרים עניים. לשיש הנאמן בתהילה, הם חגיגה על הספות שלהם. שבחיו של אלוהים בפיהם וחרב פיפיות בידם, נקם בקרב האומות, ולהעניש עמים, להדק מלכיהם בשלשלות, אציליהם בזנים של ברזל, כדי לבצע עליהם את פסק הדין שנכתב כבר. זה כבוד לכל מאמיניו. הללויה.
[מה שעשיתי, שלי: הטבח נגד תלמוד שטני, פושעים, השריעה, האילומינטי כת השטן ובונים חופשיים] תגובה: תהילים הוא כנראה בתקופתו של נחמיה, לאחר שהשכנים איימו להרוס חוזרים מגלות עם השקר שהם meditassero העצמאות מארתחשסתא, המלך פרסי (6.5 ננומטר). ישראל היא חמושה ומוכנה להגן עליו, כפי שאומר תהילים, גם המלחמה של נקמה: "הנקם בקרב האומות ולהעניש את העמים ..." (השווה מכון ויצמן למדע 12.6). במלחמה זו של תגמול החסר הכיבוש הטריטוריאלי. "העצרת של המאמינים" (qehal "חסידים") מייעדת את העצרת ליטורגית בבית המקדש. זה משבח את אלוהים ופותח את העונש של אויבים של אלוהים ואנשיו. "החסידים" (אדוק, נאמן) שמינה תהילים שלוש פעמים הם דווקא הנאמנים התכונן למלחמה.
[מה שעשיתי, שלי: הטבח נגד תלמוד שטני, פושעים, השריעה, האילומינטי כת השטן ובונים חופשיים] "הנאמן בתהילה", הוא אדוק עשה חזק על ידי הכח המפואר של אלוהים. הם "נתנו להם לחגוג על הספות שלהם," בהתלהבות, בלי עצלות. החרב שנאמנת, אדוק, יש ביד היא המילה של אלוהים, בהרמוניה עם זה של הפועל (AP 1.16.19.15). הצבא בלתי המנוצח נגד הרשעים יהיה הכנסייה, שראשו הוא משיח, "מלך המלכים ואדון האדונים" (AP 19.16). הכנסייה תנצח, בסיוע של "צבאות שמים" (Rev 19.14). העונש שהעסקה הנאמנת היא לשמר את קול המצפון בכופרים, ממשיך לאהוב גם אם שנוא; לכך שהם "הייסורים של תושבי כדור הארץ" ששונא את האהבה (AP 11.10).============================yodaofhalo חה pubblicato בלתי commento1 ora faכן אני אוהב את ישו הוא כמו האח שלי. i am האנטיכריסט רק בתואר זה דבר האילומינטי. אני כבר בחרתי. אני יודע את זה כי הם הכניסו 666 בערוץ YouTube שלי, הטלפון הסלולרי שלי ובקריקטורה החביבה עליי. לא אתה מקבל את תזכיר אובמה נצחה בבחירות הוא נשיא במשך 4 שנים נוספות. רון פול נשר מגילי המירוץ לפני מה לחיות מתחת לסלע? להגיע עם התכנית שפריקי פול רון מצחיקים אותי שהוא היה בדיחה מלכתחילה.=============================[מה שעשיתי, שלי: הטבח נגד תלמוד שטני, פושעים, השריעה, האילומינטי כת השטן ובונים חופשיים] זני ברזל מציין את אוזלת ידה של העצמה נגד נאמן במשיח, הם יכולים להרוג את הגוף אך לא יכול לעשות כלום לנשמה ( השווה. הר 10.20). בפסק הדין הסופי, קברים מפוארי העלייה הנאמנות (ספות) כדי לשפוט את הרשעים עם משיח (השווה הר 19.28), שיהיה נזרק, אפילו עם הגוף, בזני גיהינום, טרף של המלך השחור שלהם, שרצו לבחור ופולחן. קרן מטבע בינלאומי: לשתות הרעל שלך, שנעשה על ידי עצמך: אמן, בשמו של ישו!
[צריך להיות: סנטור לחי יועץ בבית הלבן] רון פול הוא מועמד היחיד שחזה והזהיר מפני משבר הכלכלי, שהבין והסביר את הסיבות לכך, ומי שמציע פתרון בר קיימא. רון פול הוא מועמד היחיד שבאמת מתכוונים לזה כשהוא אומר שהוא רוצה להביא הביתה והיקף כחותינו את האימפריה בלתי הנסבלת ובלתי סבירה שלנו. רון פול הוא המועמד היחיד שהוא רציני לגבי קיצוץ בהוצאות וביטול מסים. למרות שאחרים מנסים כעת נשמעו כמותו, יש רק אחד רון פול. ויש רק מועמד אחד שיכול לנצח את אובמה: רון פול.
[צריך להיות: סנטור לחי יועץ בבית הלבן] על ידי RonPaul.com ב -5 בנובמבר, 2012, "זכור, זכור ה -5 בנובמבר!" התנועה שלנו נפצה שיאי גיוס כספים ב -5 בנובמבר 2007, כאשר כחותינו הצטרפו והעלו באופן ספונטני 4.2 מיליון דולרים עבור רון פול (ראה וידאו) ביום אחד. זה היה תחילתו של רון פול המהפכה! ולא משנה מה יקרה מחר, זוכרים את זה: רון פול לא רוצה לנהל את חיינו ... הוא לא רוצה למסות ההכנסות שלנו ... הוא לא רוצה לשלוח לנו לחו"ל כדי למות במלחמות מיותרות ... הוא לא רוצה לנפח המטבע שלנו ... הוא לא רוצה לקחת את האקדחים שלנו ... הוא לא רוצה לפקח על דעתנו ... כל מה שהוא רוצה הוא להגן על חירותנו! זו הסיבה שרון פול, או מישהו כמותו, צריך להיות נשיא ... ויהיה יום אחד נשיא -. אם תשמרו על המאבק, 2016, הנה אנחנו באים!
רון פול: אין הבדל בין אובמה ו538 תגובות רומני ידי RonPaul.com ב -6 בנובמבר, 2012. הודות למאמציהם של תומכיו רון פול הוא כותב במועמד בכמה מדינות בבחירות לנשיאות בשנה זו. רון פול נתמך או לשכך את המאמצים הללו (ראו איפה רון פול?). אמנם שום דבר לא צריך לעצור אותנו מהצבעת המצפון שלנו בכל מדינה, להלן רשימה ראשונית של מדינות שבן לכתוב בהצבעות עבור רון פול יהיה למעשה נספרו. (תודה לRonPaulForums). רון פול לא מסון, רון פול אינו, ומעולם לא היה, בנאי או בונה חופשיה. לאנשים יש ממשלה שקופה. לא צריך להיות כל כך הרבה נשיאים ופוליטיקאים בחבורות סודיות. duh. הוא לא יכול להיות בונה חופשיה, אבל הוא אוהד קתולי. הוא תמך רייגן, שנתן לאפיפיורות בחזרה הכח הפוליטי שלה בארה"ב. הוא נגד הפלה. אני לא רואה שום בעיות במוקדמות כמו אונס וכו 'זה סימן ההיכר של קתולי
כן! אני אדם, בלבד, אבל יש לי משרד פוליטי אוניברסלי, וזה מה שמביא לחוסר איזון, בכח האוניברסלי, לנצח, אם כי, אם, המשרד שלי הוא מאלוהים: בלבד. אף אחד לא יכול להיות חופשי מעונש על חטאיהם, כאמור, אין אפילו REI Unius .. הבחירות שלנו הן רעות, למה אתה מעליב אותי בדף זה! אם נפגע במוחם של synnek1? ואני לו שאני רוצה גם, אתה לא, עליו: בהחלט: אתה כבר לא חשוב לו! כי אני לא רוצה אותך גם: אוהב אותו! אני מגן על הקדושים נוצריים, וכל תמים, בכל העולם, על ידי כת שטן של קרן המטבע הבינלאומי 666-CIA השריעה, התלמוד, ECC .. ECC .., אבל, אתה אומר, שאני עושה ספאם. אם אתה דרקון, כי הוא נשמה גדולה? גם אתה צריך לעשות כמוני! בדרך שלך, כלומר דרך האישיות שלך, ולכן, לא יכל לסבול את עצמי, קצת --- ראה: asianews או compassdirect, אני לא נעול לתוך הגוף שלי, משום שרוח הקודש, שהוא כל יכול, שהוא ב
REI Unius: יש לי ב: היא: רוח הקודש של Melchisedek. ואין אלוהים: אלוהים מחוץ למלכיצדק: כלומר, JHWH: הקודש אללה, ECC .. קדוש, פשוט, רחום, מושלם, מלא באהבה אינסופית: לכל יצור, ללא קשר מכל גזעים, דתות, אידיאולוגיה, וכו '. becouse, את התהילה של אלוהים הוא כל אדם שחי!. ישועה היא לא דת, אבל, במערכת היחסים אישית עם אלוהים! דת היא רק מורה! @ TheKingdomOfDragons-IMF 666 - הרוצחים הארורים, הסלפים, חוקי השריעה? להרוג קדושים נוצריים תמימים רבים, בכל יום, ואתה אומר לי, שאני עושה זבל! ארור אתה, דרך, כל קללה של הגיהינום,, רוצח נפשע של כת שטן של: 322 FED-CIA! אתה סימן חי, מייקרו שבב בתחת שלך. אמן. אם זה, הקללה שלי עליך, זה עובד או לא עובד? עכשיו אתה לא יודע! מדוע יש חוק אוניברסלי של חטא: כל החטא דורש: הקללה שלו: ועונשו, הכיפורים, עונש! למה: חטא הוא פרה: ריבונותו של הבורא!
מצרים: הסלפיות לתפוס אדמות הכנסייה בקהיר כדי להכות בחזרה בפטריארך חדש הפעולה הסמלית היא פעולת תגמול נגד הצהרתו של הפטריארך נבחר חדש Tawadros השני נגד שהרעה כלולה בחוקה החדשה. התקרית אירעה ביום שני בלילה בShubra אל Kheima, הדרום קהיר. בישוף אנטוניוס מורקוס, שהוא הדובר של יורשו של הפטריארך Shenouda השלישי, עומד בראש המחוז. קהיר (AsiaNews) - "על ידי השתלטות על קרקע השייכת לדיוקסיה של Shubra אל Kheima, הסלפיות שולח אזהרה להפטריארך הקופטי החדש, Tawadros שני", אמר Greiche רפיק. אם כבר מדבר על AsiaNews, איש הדת, שהוא הדובר של הכנסייה הקתולית המצרית, הסביר כי בפעולה כזו קיצונים מוסלמים רוצים להפחיד את יורשו של Shenouda השלישי בשל הצהרתו נגד הכללת השריעה בחוקה העתידית של מצרים.
מצרים: הסלפיות לתפוס אדמות הכנסייה בקהיר כדי להכות בחזרה בפטריארך חדש. ביום שני בלילה, כמאה במספר הקיצונים מוסלמים אוחז מקלות ומוטות נתפסה אדמה ליד ס מינה הכנסייה בShubra אל Kheima, במרכז קהיר. עם המשטרה עומדת מנגד, האיסלאמיסטים כבשו את חלקת אדמה ליותר מיום אחד ולשים את שלט הנושא את המילים 'אל רחם מסגד ". רק הבוקר עשתה אכיפת החוק עברה באחרי רשויות הכנסייה הודיעו למשרד הפנים. ההגמוניה בראשות הבישוף אנטוניוס מורקוס, שהוא איש הכנסייה הקופטית תקשורת נקודה כמו גם דוברו של הפטריארך החדש. "פעולה כזו היא לא דבר חדש במצרים, אך זו הפעם הראשונה שקיצונים ישירות ילכו אחרי איש כנסייה הקופטית פרופיל גבוה", אמר האב Greiche.
מצרים: הסלפיות לתפוס אדמות הכנסייה בקהיר כדי להכות בחזרה בפטריארך חדש .. בהצהרה שפורסמה אתמול הפטריארך Tawadros השני בקר את אחיזת החנק האיסלאמיסטית על האסיפה המכוננת, ואמר כי הכנסייה האורתודוקסית הקופטית תתנגד לכל צעד שנעשה על ידי האסיפה המכוננת ללכפות את החוק האיסלמי על המדינה. כיום, קבוצות של פעילים נוצרים ומוסלמים קראו לרשויות לעצור את הסלפיות שבצע את הפעולה. חברי תנועת נוער מספרו ומנהיגי המפלגת המצרית החופשית פנו לנשיא מורסי להפסיק מעשים כאלה, אשר לעורר שנאה עדתית. (# # Leixões S.C.)
[מצרים? הוא חדש: אימפריאליזם סעודי הסלפים:. הארכה] 2012/11/06 מצרים הפטריארך אורתודוקסי הקופטית חדש אומר: "לא" לחוקת השריעה בהשראה 2012/01/20 מצרים. עונש מוות לא צודק תמיד, גם: על מובארק, הכנסייה הקתולית אומרת 2011/12/01 מצרים. Fr Greiche: מוקדם מדי ומטעה: להגיב תוצאות בחירות 2011/05/05 מצרים. אחים מוסלמים, סכנה גדולה יותר מאשר בן לאדן. 2011/03/10 מצרים. קהיר, אלאזהר מגן אלימות נגד נוצרים.
2012/11/07 14:45 סין מאו Hengfeng, עבודה קשה נתנה שוב למאתגר חוק ילד אחד: מתנגד משטר, אחד: המפורסם ביותר: במדינה, נידון ל: 18 חודשים של "חינוך מחדש: דרך עבודה ". הבעלה ממגנת: "היא נעלמה: ב -20 בספטמבר: ו: יש לי רק חדשות שלה עכשיו". המשפט הוציא: בשולי הקונגרס הקומוניסטי, מוכן לבחור: ההנהגה החדשה. - תשובה - אם אתה לא רוצה: לפתור את בעיית צפיפות האוכלוסין במלחמה, למניעת הריון: הוא בלתי נמנע, אך מדיניות זו יש לשאוף: בלי: התעללות אכזרית: איך להעניק נדיבים: תמריצים כלכליים, וכו '. !
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד: קרן מטבע הבינלאומי (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: מ: הכסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה:. חוקתית] רומא, 24/10/2012 תנועות תיכון:. פרנציסקוס מאסיזי, רומא. אנו שואלים: ל: קול אחד רם: שביתה: רציני, מתמשך ואחיד. פורסם: סטפניה Claudi. של רואי חשבון ING הישיבה המיוחד של:: המורה של: תיכון: "פרנציסקוס מאסיזי". רומא של: 2012/10/22. (הארכת המועד, 953 DDL, של ART.13: DL 95 מתוך:. 2012/06/07: SHOTS E: של: אורך) אסיפה הכללית של האיגוד: סגל ההוראה של: תיכון: מדע: המדינה "פרנציסקוס מאסיזי" של רומא, שהתקיים ב: 22/10/2012, מביע דאגה והתמרמרות קבר: חילוקי דעות עמוקים:
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד: קרן מטבע הבינלאומי (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות : של: כסף: של: 270%: הם גבוהים: בגידה:! חוקתי] נגד: של: המדיניות, של: השר: On.Profumo: ואופן כללי יותר של: הממשל: מונטי (סיומת: זמן , ביל 953, סעיף 13:. ד"ל 95 מתוך:. 2012/06/07 ו: יריות של: ותק) בחריפות: ענישה ל: בתי ספר ציבוריים, המאופיינים: על ידי קיצוץ של: משאבים ו: צוות, יישמו בשונות: דרכים ולא תמיד שקוף, ו: הלמות: פיחות: של: מקצועיות: ו: של: חופש: הוראה. צפיות: כי: לעיל: ו: בשל: כוח המשיכה הקיצוני של:: לעיל, פגישת האיחוד: מורים: LSS "פרנציסקוס מאסיזי," להאמין: צריך להוכיח לממשלה:: סימן נקי: של: התנגדות: ו: אופוזיציה, דחפים:
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד: קרן מטבע הבינלאומי (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: מ: הכסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה:. חוקתי] כל: איגודים מקצועיים ל: להסכים בהקדם האפשרי: sull'indizione של: שביתה כללית: מכל: בתי ספר ש: YES מאמרים נוספים על רציפות: ימי WORK.1. להגן על: בית הספר! 2. להגן על: כבודו של מורים! 3. להגן על העבודה! רומא, 22/10/2012. מורי MOTION מכללה: 2012/10/22. (הארכת מועד, 953 DDL, של ART.13: DL 95 מתוך 2012/06/07 ותוספות ותק). דירקטוריון: מורים של תיכון:: מדע: המדינה "פרנציסקוס מאסיזי" של רומא, שהתכנס ב2012/10/22, מביע חשש כבד: וזעם: התנגדות עמוקה בגין: המדיניות של:: השר: On.Profumo: ו: באופן כללי: מ: ממשלה: מונטי ענישה מאוד: בית הספר הציבורי,
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד: קרן מטבע הבינלאומי (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: מ: הכסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה: חוקתי]!. מאופיין בחתכים של: ומשאבים: עובדים, מיושמים בדרכים שונות ולא תמיד שקוף, כמו גם פיחות של דפיקות: מקצועיות ו: של: החופש: ההוראה. הדירקטוריון: מורים של תיכון:: מדע: המדינה "פרנציסקוס מאסיזי" של רומא הביע התנגדות ברורה לצו מהאמצעים הבאים: ביום: סדר היום הפוליטי: החוק: היציבות שהתעלם: כללים מנויים באופן חופשי: צדדים: סחירים: 2006/09, מגדילים את הזמן: מ: הוראה שבועית מ: 18 עד: 24 שעות, עם 6 שעות יותר: שלא שולם. זה מ:: מדד:
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד: קרן מטבע הבינלאומי (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: מ: הכסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה: חוקתי]!. ש: יש השפעות שליליות חזקות: על הוראה ו: למידה: (לא לוקח: שום חשבון: של: עובדה: ש:: הוראה: של: איכות דורשת: מרגלות: 18 שעתי לימוד: רבות: ל: הכנה: אותו הדבר, ל: תיקון: של: וכתב: עבור:. עדכון בנוסף, ההצעה: הממשלה: התוצאה: פיטורים משמעותיים: של: כ: 30000 מורים זמניים: כלולות ב בדירוג אבל, מעל לכל, מקבל:. של: עבודה "ללא", ו "נגד" כ: הוקם: ההסכם: לאומי מתכוון: ל:: צוות של: בית הספר (ול: הכול:: העולם: מ: העבודה) כדי לפתוח: מעבר: ל: כל נוסף
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: של : כסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה: חוקתי]!. תישאר: בתשלום עבור: השגרה:). כומר העמית: ו:: 2: כומר משת"פ: כי: של המועמד: מנהל בית ספר:; ב). ראש סניף המשרד הראשי; ג). צור ל:: אתר: האינטרנט; ד). חברי הסגל: ועדת בטיחות; הדואר). לפונקציה אינסטרומנטלית: אורינטציה, הנכנסת. 3). LOCK (עד: למה שקרה: נסיגה:. אמנות 3: של: החוק: יציבות) של טיולים, של: הבמה, מ: הסיורים הלימודיים, וכו '. 4). LOCK (עד: למה שקרה: נסיגה:. אמנות 3: של: החוק: יציבות) של: כל החוגים שאינם מכוסים במפורש על ידי הארצית לעבודה כחובה. 5). אישור להשעות: עד POF: למה שקרה: נסיגה: אמנות. 3 מתוך: חוק: היציבות.
[ל: לשלם: הכסף: רוטשילד (seigniorage: בנקאות), עם: הריבית (חוב: ציבור) (חוב: פרטי), ל, בגידה: בונים חופשיים ל: להשמיד: עמים עם:: עלות: של : כסף: של: 270%: הוא גבוה: בגידה: חוקתי]!. 6). קידום:: ועדת תסיסה פתוחה:: לכל אחד מהמרכיבים: קהילת בית הספר. 7). שובו של המועצות של כיתה: עד למה שקרה:: נסיגה: אמנות. 3, של: החוק: יציבות. להגן על: בית הספר! להגן על: כבודו של מורים! להגן על העבודה! רומא, 22/10/2012. הארכת מועד, DDL. 953, של ART.13: חוק הצו 95 מתוך 2012/06/07 ותוספות ותק. - מסקנה: לסיכום: (אם הפוליטיקאים הם בונים חופשיים, הם רוצים להמשיך לעשות משחק הקטלני של Rothschil: ניתן לחתוך כל המימון: את פעילויות נוספות והפונקציות האלה, אבל, בכל דרך שהיא, צריך להיות חסומה: הכללה עולם העבודה: 30000 מורים זמניים, שבניגוד יהיו מיותר)
"כבוד אלוהים הוא גבר חי לגמרי!" אבל מי שזה: הוא חושב שהאחרים אנשים, דת, לא יותר: בני אדם (אבל: הם מחללי קודש ומשומד: כי: הם צריכים למות, רק), אך למרבה הצער: רק הם, הם מפלצות אמיתיות, והם, לא הם, לא בנים יותר, אנושיים (אבל, שדים בצורה אנושית), לעשות רעים: לאנשים חפים מפשע, ל,, בריונות אידיאולוגיות: או, בריונות דתיות: "חיות של הצורה האנושית", אמר רוטשילד: בהשטני תלמוד, ו: שמעתי, כל זה הכל! שקהילה יהודיה? או כרב גינה: המילים הללו? והאם, אם הם מגנים: מילים אלה, כי: לא: גינוי גם: seigniorage הבנקאות: ש: משמש: עבור להרוס: ו: ללשעבד, ההגויים?! בנקאים יהודים קללו, גדפו הסלפים! גזעני ארור: המלך סעודיה!
"כבוד אלוהים הוא גבר חי לגמרי!" אבל מי שזה: הוא חושב שהאחרים אנשים, דת, לא יותר: בני אדם (אבל: הם מחללי קודש ומשומד: כי: הם צריכים למות, רק), אך למרבה הצער: רק הם, הם מפלצות אמיתיות, ו הם, לא, לא בנים יותר, אנושיים (אבל, שדים בצורה אנושית), לעשות רע: לאנשים חפים מפשע, ל, an, אידיאולוגי בריונות: או דתיים "חיות של הצורה האנושית", אמר רוטשילד בשטני תלמוד, ו: שמעתי, כל זה הכל! שקהילה יהודיה? או כרב גינה: המילים הללו? אם, ואם הם מגנים: מילים אלה, כי: לא: גינוי גם: seigniorage הבנקאות: ש: משמש: עבור להרוס: ו: ללשעבד, הגויים! בנקאים יהודים קללו, גדפו הסלפים! ארור גזעני: מלך ערב הסעודית!
"כבוד אלוהים הוא גבר חי לגמרי!" אבל מי שזה: הוא חושב שהאחרים אנשים, דת, לא יותר: בני אדם (אבל: הם מחללי קודש ומשומד: כי: הם צריכים למות, רק), אך למרבה הצער: רק מפלצות, אמיתיות, והם , לא הם בני אדם (אך, שדים בצורה אנושית), לעשות רע: לאנשים חפים מפשע, ל,, בריונות אידיאולוגיות או דתיות "חיות של הצורה האנושית", אמר רוטשילד בשטני תלמוד, ושמעתי , כל זה הכל! שקהילה יהודיה? או כרב גינה את המילים האלה? ואם, אם יש להם ממגן את המילים האלה, כי: לא: גינוי גם: seigniorage הבנקאות: ש: משמש להרוס ולשעבד את הגויים! בנקאים יהודים קללו, גדפו הסלפים! ארור גזעני!
קוף האב: כלומר, מלך ערב הסעודית, עם החרב בידו, בצבאו של קופים: הסלפיות, אל קאעידה, בג'ונגל האימה [האימפריאליזם סעודי: וניצול: האסלאם הווהאבי: נגדי הקדוש האסלאם] האסלאם הווהאבי: הוא עוין לאנושות, כגון, נגד כבוד אישה, חסרי סובלנות, דוגמטית, מדגיש את ההיבטים פורמליים, וסגידה .. מאוד אלים ופלילי. כל החיים המצריים בסעודיה, הם מבינים, כי בעוד החוק מיושם בקפדנות מירבית נגד מצרים וכל העמים המדוכאים, היא אינה מיושם בקפדנות, למערב, ואת הסעודים, ובמיוחד אם הם מעסיקים
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  19 minuti fa
  yodaofhalo 666 NWO FED --- if I wanted to talk to the Saints?, I would have done, the man of religion, but I wanted to do for myself: the man of universal political (Metaphysics humanistic) just to be able to speak with all the demons incarnate in human form like you, because I am the medicine that God has in mind for you all, that this, is know by all, God acts only through a man only because he is: ONNIPOTENTE, ALMIGHTY, ALMIGHTY, and therefore, God he laughs, of all the guys. ass feet of water: as: Rothschild: Bush and the King of Saudi Arabia .. you can do: only: evil against: yourself .. you do not have a hope and it is for this reason that you no longer have a future, is over, your game criminal! because you have done the fork / trap, to do evil in all peoples, lol., but I did the gallows trap, just to hurt you all!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  39 minuti fa
  @ يوداوفهالو "بنك الاحتياطي الفيدرالي قبل الميلاد"، "صندوق النقد الدولي جمعية البحث العلمي الهولندية" 322 666 الموساد السي أي أية---إذا كان رون بول هو الفاسدين؟ هذه مشكلة: فقط له، ولجميع أولئك الذين قد خانت: الدستور! أنا لم يكن لديك لاختيار: القديسين، ولكن جميع أولئك الرجال، الذين هم سيئة أقل من غيرها، فقط! لا! يقول الكتاب المقدس، أن، الجنس البشري بأسره، للحرية من وحوش: مثلك!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  39 minuti fa
  في عدة أماكن الكتاب المقدس يقول الله سيتم الاستغناء عن الموت إلى الأبد. هو السبب، أنت الموت أيضا، أي، خطيئة مميتة. الحرب العالمية عقاب فقط بالنسبة لك، لأن الأطفال الحقيقية لله، سيتم حفظها، كما تم حفظها، دانييلي من داخل الفرن حرق! وباﻹضافة إلى ذلك، للمسيحية، ولا حتى الموت يمكن أن يكون هزيمة، لأننا نؤمن، بالإيمان، أن الفوز بالعالم!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  40 minuti fa
  @ yodaofhalo ФРС до н.э., НВО МВФ 322 666 ЦРУ Моссад---если Рон Пол поврежден? Это проблема: просто для него и для всех тех, кто предал: Конституция! Я не придется выбирать: Святые, но все эти люди, которые являются менее плохо, чем другие, только! нет! Библия сказать, что весь род человеческий, свобода от монстров: как ты!в нескольких местах, Библия говорит, что Бог будет покончить с смертью навсегда. Поэтому, ты смерти, т.е.,
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  40 minuti fa
  вы также смертный грех. мировой войны это наказание только для вас, потому что истинные дети Божьи, будет сохранен, как был спасен, Даниэле от внутри горящей печи!Кроме того, для христианина, даже смерть может быть поражение, это наше убеждение, вера, что победа в мире!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  41 minuti fa
  @ Yodaofhalo FED BCE, NWO IMF 322 666 CIA Mossad---wenn Ron Paul eine beschädigt ist? Dies ist ein Problem: nur für ihn und für alle diejenigen, die verraten haben: die Verfassung! Ich habe nicht zu wählen: Heiligen, sondern alle jene Männer, die weniger als andere, nur schlecht sind! Nein! die Bibel, dass die gesamte Menschheit für, ist die Freiheit von Monster: wie du! an mehreren Stellen sagt die Bibel, dass Gott Tod für immer beseitigen wird. daher, Sie sind Tod auch ie, Sie sind Todsünde. der Weltkrieg ist eine Bestrafung nur für Sie, weil die wahre Kinder Gottes, wird gerettet werden, wie gespeichert wurde, Daniele aus in den brennenden Ofen! Darüber hinaus für Christian, nicht einmal der Tod kann eine Niederlage, denn es unsere Überzeugung, glaube ist, diese Welt zu gewinnen!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  41 minuti fa
  ¿@ yodaofhalo FED a. C., NWO FMI 666 322 CIA Mossad---si Ron Paul es un corrupto? Este es un problema: para él y para todos aquellos que han traicionado: la Constitución! No tengo que elegir: Santos, pero, todos aquellos hombres, que son menos malos que los demás, sólo! ¡No! la Biblia dice, que toda la raza humana es, la libertad de los monstruos: como tú! en varios lugares la Biblia dice que Dios serán acabar con la muerte eterna. por eso, estás muerte demasiado, es decir, usted es pecado mortal. la guerra es un castigo sólo para usted, porque los verdaderos hijos de Dios, se guardará como fue salvado, Daniele desde dentro del horno ardiente! Además, para los cristianos, ni siquiera la muerte puede ser una derrota, porque es nuestra creencia, fe, que ganó el mundial!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  42 minuti fa
  @ yodaofhalo FED BCE, FMI NWO 666 322 CIA Mossad---si Ron Paul est un corrompu ? Il s'agit d'un problème : juste pour lui et pour tous ceux qui ont trahi : la Constitution ! Je n'ai pas à choisir : Saints, mais, tous ces hommes, qui sont moins mauvaises que d'autres, seulement ! non ! la Bible dit, que la race humaine entière est pour, la liberté de monstres : comme vous ! en plusieurs endroits, la Bible dit que Dieu va en finir avec la mort pour toujours. est pourquoi, tu es mort trop, c'est à dire, tu es un péché mortel. la guerre mondiale est une punition que pour vous, parce que les vrais enfants de Dieu, seront enregistrées, comme a été sauvé, Daniele d'à l'intérieur de la fournaise ardente ! En outre, pour le chrétien, pas même la mort peut être une défaite, parce que c'est notre croyance, foi, que de gagner le monde !
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  59 minuti fa
  @ yodaofhalo Illuminati NWO IMF 322 666-----my Ministry, metaphysical, theological, divine and universal, to restore the purity of all religions, and legitimacy: of all the Governments, cannot be dealt with, by anyone! Here's why: your reign will end, in an terrible tragedy! your tragedy? It will be very great! you know me, for at least two years, and yet, like a coward, you're been stuck by me: this whole time, watching me, how millions of Jews and Freemasons: they did, along with you! looking at me, silently, why?
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @yodaofhalo --- Ron Paul he was been not, a joke to begin with!! He withdraws himself, because he does not want to accept the money of the Illuminati! in this the Masonic regime, that is an police state: of CIA criminal of 11-09, ecc.. ecc.. , to serve the Bank seigniorage, which, Rothschild: FED ECB, IMF, have stole, against, all of us, in all the false democracies.. It is worse, much worse than China, because ours is an occult power: bankers Enlightened, international Jews only, that's why everyone, must die very soon: in 3°World War nuclear! Lui ritira se stesso, perché non vuole accettare i soldi degli Illuminati! in questo regime massonico, Stato di polizia, per servire il signoraggio bancario, che Rothschild: FED BCE, FMI, ha rubato a tutti noi, tutte le false democrazie? è peggio, molto peggio della CINA, perché il nostro è un potere occulto: di bnchieri ebrei internazionali soltanto, ecco perché tutti devono morire molto presto!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [I've done, my: massacre against Talmud satanic, criminals, sharia, Illuminati Satanists and Freemasons] Psalm 149 friends of God Party: Alleluia. Sing to the Lord a new song; his praise in the Assembly of the faithful. Rejoice in his creator, Israel, Exult in their kings and the sons of Zion. Let them praise his name with dancing, with tambourines and sing the hymns zithers. The Lord loves his people, crowns the poor. The faithful Exult in glory, They feast on their couches. The praise of God on their mouth and a two-edged sword in their hands, for revenge among the Nations, and punish peoples, to tighten their kings in chains, their nobles in strains of iron, to execute upon them the judgment written already. This is an honor for all his faithful. Alleluia.
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [I've done, my: massacre against Talmud satanic, criminals, sharia, Illuminati Satanists and Freemasons] Comment: The Psalm is probably in the time of Nehemiah, when neighbours threatened to destroy the returning from exile with the lie that they meditassero independence from Artaxerxes, King Persian (6.5 Nm). Israel is armed and ready to defend, as the Psalm says, even the war of retribution: "for revenge among the Nations and punish the peoples ..." (cf. Wis 12.6). In this war of retribution is absent the territorial conquest. "The Assembly of the faithful" (qehal "hasidim") designates the liturgical Assembly in the temple. It praises God and opens the punishment of enemies of God and his people. The "hasidim" (pious, faithful) that the Psalm appointed three times are specifically the faithful prepared for war.
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [I've done, my: massacre against Talmud satanic, criminals, sharia, Illuminati Satanists and Freemasons]"The faithful in glory", are the pious made strong by the glorious power of God. They "let them feast on their couches," enthusiastically, without laziness. The sword that the faithful, pious, have in hand is the word of God, in harmony with that of the verb (Ap 1.16.19.15). The invincible army against the wicked will be the Church, whose head is Christ, the "King of Kings and Lord of Lords" (Ap 19.16). The Church will win, with the assistance of "armies of heaven" (Rev 19.14). The punishment that the faithful deal is to keep alive the voice of conscience in the ungodly, continuing to love even if hated; for this they are "the torment of the inhabitants of the Earth" who hate love (Ap 11.10).
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [I've done, my: massacre against Talmud satanic, criminals, sharia, Illuminati Satanists and Freemasons] Iron strains indicates the powerlessness of the powerful against the faithful in Christ; they can kill the body but cannot do anything to the soul (Cf. Mt 10.20). In the final judgment, the faithful rise glorious tombs (couches) to judge the wicked with Christ (cf. Mt 19.28), that will be thrown, even with the body, in hellish strains, prey of their black King, who wanted to choose and worship. IMF: drink your poison, made by yourself: amen, in Jesus's name!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [must be: Senator-for-life Adviser in the White House] Ron Paul is the only candidate who predicted and warned against the economic crisis, who understood and explained the reasons for it, and who offers a viable solution. Ron Paul is the only candidate who really means it when he says he wants to bring our troops home and scale down our unsustainable and unreasonable empire. Ron Paul is the only candidate who is serious about slashing spending and eliminating taxes. Even though others are now trying to sound like him, there is only one Ron Paul. And there is only one candidate who can beat Obama: Ron Paul.
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [must be: Senator-for-life Adviser in the White House] By RonPaul.com on November 5, 2012, "Remember, remember the 5th of November!" Our movement shattered fundraising records on November 5, 2007 when we joined forces and spontaneously raised $4.2 million for Ron Paul (see video) in one day. It was the beginning of the Ron Paul Revolution! And no matter what happens tomorrow, remember this: Ron Paul doesn't want to run our lives... he doesn't want to tax our incomes... he doesn't want to send us abroad to die in unnecessary wars... he doesn't want to inflate our currency... he doesn't want to take away our guns... he doesn't want to police our minds... all he wants is to protect our liberty! That's why Ron Paul, or someone like him, should be President... and WILL BE PRESIDENT ONE DAY -- if we keep up the fight., 2016, here we come!
 • SugarLass35
  SugarLass35 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  Guess who I'm Boycotting NOW. :) GOOGLE YOUTUBE! I hate the New google youtube Layout Way WORSE THAN THE GREY ONES! GRW! CHANGE IT BACK TO THE 2006 ONE OR THE ONE WHERE YOU COULD POST BULLTIONS ON YOUR OWN CHANNEL IN A EASY QUICK WAY! AND CHANGE THE COLOUR OR THE TEXT AND USE FIRE BUG!
 • SugarLass35
  SugarLass35 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  I tryed to Make youtube GOOGLE GET RID OF SOME MALE STALKERS AND THEY DIDNT! :'(
 • SugarLass35
  SugarLass35 ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  Dear Youtube users,this is a real letter from our Youtube service team,Robert and Angela.We are putting this because there is too much fake acounts and robots in our Youtube community.In order to get rid of them,we are going to delete every acount that did not respond to this bulletin.You can either send this to all your friends in a bulletin or send this to all your friends in a message.BE WELL AWARE,that if you do not send this or repost it,your Youtube acount will be deleted permanently!Sorry for the inconvenience!Dear Youtube users,all Accounts will be deleted this following December,Paste this on your channel to save your channel from being deleted,Don't change this info,or else your channel will be deleted,it is because there's about 1,000,000 fake accounts..Sorry for this-Youtube Team
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  CIA IMF Cain 666 Darkullic idiot --- If youtube does not read in this page, what you doing here all the time? who pays you to be here? Why? Ron Paul: No Difference between Obama and Romney 538 Responses By RonPaul.com on November 6, 2012 . Thanks to the efforts of his supporters Ron Paul is a write in candidate in several states in this year's presidential election. Ron Paul neither supported nor discouraged these efforts (see Where is Ron Paul?). While nothing should stop us from voting our conscience in any state, below is a preliminary list of states where write in votes for Ron Paul will actually be counted. (Thanks to RonPaulForums)
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  Ron Paul Not a Freemason, Ron Paul is not, and never has been, a mason or freemason. People should have a transparent government. There should not be so many presidents and politicians in secret societies. duh .He may not be a freemason, but he is a Catholic sympathiser. He supported Reagan, who gave the papacy back its political clout in the USA. He is against abortion. I see no qualifying issues like rape etc. This is the hallmark of a Catholic