Için: ödeyecek: para: Rothschild (senyoraj: Bankacılık


MISIR: Selefiler sembolik bir eylem Şeriat yeni anayasada yer olan karşı yeni seçilen Patrik Tawadros II tarafından yapılan açıklamaya karşı bir misilleme olduğunu yeni patrik geri vurmak Kahire kilise toprak ele geçirmek. Olay Shubra el-Kheima, güney Kahire Pazartesi gecesi meydana geldi. Patrik Shenouda III halefi için sözcüsü Piskopos Antonius Morcos, piskoposluk kafaları. Kahire (AsiaNews) - "Shubra al-Kheima Piskoposluk ait topraklara el tarafından, Selefiler Tawadros II, yeni Kıpti patriği bir uyarı gönderiyor," Rafic Greiche dedi. AsiaNews, Mısır Katolik Kilisesi sözcüsü olan rahip, konuşan böyle bir eylemin Müslüman aşırılık nedeniyle Mısır'ın geleceği anayasa Şeriat dahil karşı deyim Shenouda III halefi korkutmak istiyorsun açıkladı.
MISIR: Selefiler yeni patrik geri vurmak Kahire kilise toprak ele geçirmek. Pazartesi gecesi, sopa ve çubuklar wielding Müslüman aşırılar yaklaşık yüz Kahire'nin merkezinde, Shubra el-Kheima yılında S. Mina Kilisesi yakınındaki topraklarını ellerinden almışlardır. Aylak aylak duran polis ile İslamcılar fazla bir gün için arazi parsel işgal ve kelimeleri 'Al-Rahma Camisi' taşıyan bir işaret koydum. Sadece bu sabah kolluk Kilise makamları İçişleri Bakanlığı haberdar sonra taşındı vermedi. Piskoposluk Kıpti Kilisesi medya nokta adam gibi yeni patriğin sözcüsü Piskopos Antonius Morcos, tarafından yönetilmektedir. "Böyle bir eylem Mısır'da yeni bir şey değil, ama bu aşırılık doğrudan yüksek profilli bir Kıpti prelate sonra gitmek olduğunu ilk kez," Fr Greiche dedi.
MISIR: Selefiler yeni patrik geri vurmak Kahire kilise toprak ele geçirmek .. Yayımlanan bir açıklamada dün Patrik Tawadros II Kıpti Ortodoks Kilisesi ülkeye İslami kanunlara göre bir kurucu meclis tarafından alınan herhangi bir adım karşı çıkacağını söyleyerek, kurucu meclis üzerindeki İslamcı hakimiyeti eleştirdi. Eylemin gerçekleştirildiği Selefiler tutuklamaya yetkililerine çağrıda Hıristiyan ve Müslüman aktivistlerin Bugün, gruplar. Maspero Gençlik Hareketi üyeleri ve Serbest Mısır Partisi liderlerinin mezhep nefreti tahrik tür eylemleri durdurmak için Başkan Morsi çağırdı. (SC)
[Mısır? yeni bir: Selefilere Suudi emperyalizmi: uzantısı] 2012/11/06 MISIR. Yeni Kıpti Ortodoks patriği diyor: "hayır" Şeriat-ilham anayasa 01/20/2012 MISIR. Hatta Ölüm cezasının her zaman adaletsiz: Mübarek için, Katolik Kilisesi 12/01/2011 MISIR diyor. Fr Greiche: Çok erken ve yanıltıcı: seçim sonuçları 05/05/2011 MISIR yapınız. Müslüman Kardeşler, Bin Ladin'den daha büyük bir tehlike. 03.10.2011 MISIR. Kahire, El-Ezher Hıristiyanlara karşı şiddeti kınamaktadır.
2012/11/07 14:45 ÇİN Mao Hengfeng, bir çocuk hakları zorlu tekrar için verilen ağır iş: muhalif, bir: en ünlü: yeniden eğitim "18 ay: Ülkede, hapis cezasına çarptırıldı yoluyla emek ". Kocası kınadı: "Kaybolduğu: 20 Eylül: ve: Ben şimdi ondan haber aldım." Cümle yayınladı: Komünist Kongresi aralarında, seçmeye hazır: yeni liderlik. - CEVAP - SİZE İSTEMİYORSANIZ: SAVAŞ, DOĞUM KONTROL yoluyla aşırı nüfus problemini çözmek: KAÇINILMAZ, ancak bu politikanın takip edilmesi gerekir: olmadan: acımasız vahşet: ekonomik teşvikler, vb: cömert ihsan nasıl. !
[Için: ödeyecek: para: Rothschild: IMF (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: Fiyat: 270%: en uzun boylu olan: İhanet:!. Anayasa] Roma, 24/10/2012. HAREKETLERİNİN Lisesi: Assisi, Roma St Francis. Biz soruyoruz: için: biri yüksek sesle: grev: birleşik, uzun süreli, ciddi. Tarih: Stefania Claudi. ÖZEL Of ING TOPLANTISI DENETÇİLER: of: of ÖĞRETMEN: Lise: "Assisi FRANCIS". 2012/10/22: Roma. (ZAMAN UZATMA, Madde 13 ve DDL 953, DL 95 Of:. 2012/06/07: E SHOTS: of: BOY) birliğin olağanüstü genel kurul toplantısı: Lise: öğretim kadrosu: Bilim: tarihli Roma Devleti "Assisi Francis",: derin anlaşmazlık: 22/10/2012, ciddi bir endişe ve öfke ifade:
[Için: ödeyecek: para: Rothschild: IMF (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: Fiyat: 270%: en uzun boylu olan: İhanet: Anayasa] karşı: of: politikasının: Bakan: On.Profumo: ve daha genel bir: Hükümet: Monti (uzantısı: zaman, dl 95: Bill 953, Madde 13.. 2012/06/07 ve: güçlü kıdem): çekim için cezalandırıcı: uygulanan personel: kesikleriyle göre: kamu karakterizedir okullar, kaynaklar ve Farklı: yollar ve mutlaka her zaman şeffaf değildir, ve: a vurma: devalüasyon: profesyonellik: ve: ve: özgürlüğü: öğretimi. İzlenme: çünkü: Yukarıda: ve: aşırı ağırlık:: Yukarıda, sendika toplantısı: çünkü devlet öğretmenleri: inanarak LSS "Assisi Francis," hükümete göstermek gerekir: Bir: Net işareti: of: muhalif: ve: Muhalefet, SALIK:
[Için: ödeyecek: para: Rothschild: IMF (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: Fiyat: 270%: en uzun boylu olan: İhanet:!. Anayasa] Tüm: Sendikalar için: en kısa sürede kabul etmek: bir sull'indizione: Bir: GENEL GREV: Herşeyden: Okullarda ki: EVET ARDIL DAHA MAKALELER: GÜN WORK.1. OKUL: KORUYACAK! 2. ÖĞRETMENLERİN ONUR: KORUYACAK! 3. İŞ KORUYACAK! Roma, 22/10/2012. MOTION KOLEJİ ÖĞRETMEN: 2012/10/22. (ZAMAN UZATMA, Madde 13 ve DDL 953,: 2012/06/07 VE KIDEM artışlarla DL 95). Yönetim Kurulu: Öğretmenler: Lise: Bilim: ve öfke: 2012/10/22 tanıştığımız Roma Devleti "Assisi Francis", ciddi kaygı duyduğunu ifade politikası: bakımından derin muhalefet Bakanı: of: On.Profumo: ve: genel olarak: Hükümet: Gitmek Monti derece cezalandırıcı: kamu okulu,
[Için: ödeyecek: para: Rothschild: IMF (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: Fiyat: 270%: en uzun boylu olan: İhanet: Anayasa]!. ve kaynaklar: kesikleriyle ile karakterizedir personel, farklı şekillerde uygulanan ve her zaman şeffaf, yanı sıra vurma bir devalüasyon yok: profesyonellik ve: öğretim: özgürlüğü: of. Yönetim Kurulu: Öğretmenler: Lise: Bilim: Günlük: siyasi gündemin: Hukuk: Kararlılık görmezden: Roma Devleti "Assisi Francis" aşağıdaki önlemlerin sipariş net muhalefetini ifade serbestçe abone kuralları: partileri: Pazarlık: 2006/09, süresi artar: of: haftalık öğretim: 18: 24 saat, 6 saat daha: ödenmemiş. Bu şöyledir: Bir: ölçü:
[Için: ödeyecek: para: Rothschild: IMF (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: Fiyat: 270%: en uzun boylu olan: İhanet: Anayasa]!. ki: öğrenme: öğretim ve üzerine: (alma: hayır hesabı: Aslında: güçlü negatif etkileri olduğunu: bir: öğretim: en: kalite gerektirir: ayak: 18 saat: eğitim, pek çok: için aynı: hazırlanması: düzeltme: ve yazılı: için: ve. için güncelleştirme ek önerisi: Hükümet: Sonuç: önemli görevden: of: yaklaşık: 30.000 geçici öğretmenler: dahildir kurdu:. olarak iş "olmadan" ve "karşı": of: Duyulan Ama, her şeyden önce, kabul Anlaşması: ulusal ortalama için: okul (ve:: personel tüm:: Dünya: of pasaj: Gitmek:: açmak için çalışma) herhangi bir ek
 
[Için: ödeyecek: para: Rothschild (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: bir : Fiyat: of:% 270: boyunda: İhanet: Anayasa]!. Remain: Sorumlu için: Rutin: a). Önlisans papaz: ve:: saniye: işbirlikçisi papaz: çünkü: adayı of: Okul Müdürü: b). Merkez şube başkanı, c). Için İletişim:: site: Web, d). E) Güvenlik Komisyonu: öğretim üyeleri. Için araçsal işlevi: yönlendirme, gelen. 3). Aşamasında,: ve geziler, KİLİT (istikrar: ne oldu: yoksunluk:. Sanatı 3: Hukuk: of) eğitim turları, vb. 4). Ve KİLİT (istikrar: ne oldu: yoksunluk:. Sanatı 3: Hukuk: of): özellikle zorunlu olarak Ulusal Çalışma kapsamına girmeyen tüm ders dışı etkinlikleri. 5). POF up: askıya ONAY yaşananlarla: çekilme: Sanat. Hukuku: stabilitesi 3.
 
[Için: ödeyecek: para: Rothschild (senyoraj: Bankacılık) ile: faiz (borç: Kamu) (borç: özel), İÇİN, ihanet: Masonik için: silecekler: ile halklar: Bir: maliyet: bir : Fiyat: of:% 270: boyunda: İhanet: Anayasa]!. 6). Geliştirilmesi: Bir: açık ajitasyon KOMİTESİ: ile: Tüm bileşenler: okul topluluğu. 7). Up: yaşananlarla: çekilme: Sanat SINIF MECLİSİ İADE. 3 alanı: Hukuk: istikrar. OKUL: KORUYACAK! ÖĞRETMENLERİN ONUR: KORUYACAK! İŞ KORUYACAK! Roma, 22/10/2012. ZAMAN UZATMA, DDL. Madde 13 ve 953,: Kanun Hükmünde Kararname 2012/06/07 VE KIDEM artışlarla 95. - Sonuç: SONUÇ: politikacılar Masonlar ise (onlar Rothschil arasında ölümcül bir oyun yapmaya devam etmek istiyorum: Tüm finansman kesilebilir: ek faaliyetler ve bu işlevleri, ancak, herhangi bir şekilde, bloke edilmelidir: dahil İş dünyası: Aksine gereksiz olurdu 30.000 geçici öğretmenler)
   
"Tanrı'nın yüceliği tamamen hayatta adam!" ama kim olduğunu: O diğer insanlar, din, daha olmadığını düşünüyor: insan (ama: kafirlikle ve mürtedler vardır: sadece, ölmeyi hak: o) ne yazık ki, ama: sadece onları, gerçek canavarlar, ve onlar değil, daha fazla insan (ama, insan formunda şeytanlar), kötülük yapmak için asla: masum insanlara, bir, için, ideolojik zorbalık: ya, bir zorbalık dini: "insan formunda hayvanların," Rothschild dedi : şeytani Talmud, ve: ben duydum, tüm bu hepsi! Hangi Yahudi cemaati? ya da bir haham olarak kınadı: bu sözler? ve, ister onlar kınadı varsa: bu sözler, çünkü: değil: kınama ayrıca: bankacılık senyoraj: yok etmek için: kullanılır: ve: bu köleleştirmek için, goyim?! Yahudi bankerler Selefiler lanetli, lanetli! Lanet ırkçı: Kral Suudi Arabistan!

===============

YouTube

643233 iscritti
70517745 visualizzazioni video

 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  11/07/2012 14:45 CHINA Mao Hengfeng, given hard labour again for challenging one child law The dissident, one of the most famous in the country, was sentenced to 18 months of "re-education through labour". Her husband denounces: "she disappeared on 20 September and I just got news of her now". The sentence issued on the sidelines of the Communist Congress, ready to elect the new leadership. --ANSWER-- IF YOU DON'T WANT to: SOLVE the PROBLEM of OVERPOPULATION through WAR, BIRTH CONTROL is INEVITABLE, but this policy must be pursued without cruel brutality: how to bestow generous: economic incentives, etc..!
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  10 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. Rome, 24/10/2012. MOTIONS High School: St. Francis of Assisi, Rome. We ask: to: one loud voice: strike: serious, prolonged, unified. Posted: Stefania Claudi. Of the ING MEETING AUDITORS SPECIAL: of the: TEACHER of the: High School: "FRANCIS OF ASSISI". ROME of the: 10.22.2012. (EXTENSION OF TIME, DDL 953, of the ART.13: DL 95. Of the: 06/07/2012: E SHOTS: of: LENGTH) The extraordinary general meeting of the union: the teaching staff of the: High School: Science: State "Francis of Assisi" of Rome, held on: 22/10/2012, expresses grave concern and indignation: profound disagreement:
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  11 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!] against: of the: policy, of the: Minister: On.Profumo: and more generally of the: Government: Monti (extension: time, Bill. 953, article 13 of the: dl 95. of the: 06/07/2012 and: shots of: seniority) strongly: punitive to: public schools, which are characterized: by cuts of: resources and: staff, implemented in different ways and do not always transparent, and: a pounding: devaluation of the: professionalism: and: of the: freedom of: teaching. Views: because: above: and: because of the: extreme gravity of: the: above, the union meeting: teachers of the: LSS "Francis of Assisi," believing: need to demonstrate to government: an : Net sign: of: dissent: and: opposition, URGES:
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  11 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!].all: Trade Unions to: to agree as soon as possible: sull'indizione of: a: GENERAL STRIKE: of all: schools that: YES MORE ARTICLES ON CONSECUTIVE DAYS WORK.1. DEFEND the: SCHOOL! 2. DEFEND the: DIGNITY OF TEACHERS! 3. DEFEND THE JOB! Rome, 22/10/2012. MOTION COLLEGE TEACHERS of the: 22.10.2012. (EXTENSION OF TIME, DDL 953, of the ART.13: DL 95 OF 06/07/2012 AND SENIORITY INCREMENTS). The Board: Teachers of the: High School: Science: State "Francis of Assisi" of Rome, which met on 10.22.2012, expresses grave concern and indignation: profound dissent in respect of the: policy : of the: Minister: On.Profumo: and: in general: of the: Government: Monti highly punitive to: public school,
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  12 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. characterized by cuts of: and resources: staff, implemented in different ways and do not always transparent, as well as a devaluation of the pounding: professionalism and: of the: freedom of: teaching. The Board: Teachers of the: High School: Science: State "Francis of Assisi" of Rome expressed clear opposition to the order of the following measures: day: the political agenda: Law of: Stability which ignored: the rules freely subscribed: the parties of the: Negotiable: 2006/09, increases the time: of: teaching weekly from: 18 to: 24 hours, with 6 hours more : unpaid. It is of: an: measure:
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  13 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. that: have strong negative effects: on teaching and: learning: (not taking: no account: of the: fact: that: an: teaching: of the: quality requires to: foot of: 18 hours of: tuition, many: for: the preparation of the: same, for: correction: of the: and written: for: the update. addition, the proposal of the: Government: the result: substantial dismissal: of: approximately: 30,000 temporary teachers: included in the rankings. But, above all, accept: of: work "without", and "against" as: established: the Agreement: national mean: for: the: staff of the : school (and for: all: the: world: of the: work) to open the: passage: to: any additional
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. (degradation of the human dignity of the teacher: teacher), worsening: of the: its already bad: conditions of : work: and: pay (economic). the: ddl: 953: ex Aprea, the: project: of: the reform of the: bodies, that: narrows the spaces of democracy, opening up: the road to the statutory autonomy, of: each school, the consequent: in discussion of: an: national public system: education, and: the dangerous acceleration on the role: private parties, that: have: the possibility of: go to: make part: of the: bodies, and: because of the: them funding: external: heavily influence the: Floor: POF. Article 13: of the: of the 95 DL: 06/07 / 2012, converted: in law: 135. of the: 07.08.2012,
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. that: includes the: derating: incapable of teachers, is: just: for serious: the same reason as above. It is: right: to pay for the crisis on the most vulnerable: of: people are: they the relatives of the sick, or: worse: the patients themselves. In addition, after the rupture of the: table: between MIUR and: Trade Unions, the: last: Oct. 11: Payment Information: of the: shots of: retirement for: year: school: 2011/12, the: College : Teachers of the: High School: Science: State "Francis of Assisi" of Rome asks with: force to the Ministry: of: allocate immediately: all useful resources to the coverage of the: shots without any further: from budget cuts: of the: public school,
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  17 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild: IMF (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]Views: because: above: and: because of the: extreme gravity: of: the: above, the: College: the teacher assumes the following conduct of: protest in accordance: with: similar initiatives: of the: schools of Rome: 1). The Board: promotes AWARENESS INITIATIVES of the students, of the: family and: of the: Citizenship: First: place, an: garrison: afternoon: Standing in front of the high school. Provides that: this: document: to be published: timely and: with: the best evidence on the page of: opening of the: site: of the Internet: High School. 2). Formally requests to: all members of: resign from his post: expected: in the organization of the Institute: (Figures instrumental department responsible: and: area, coordinators of: class, etc..).
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  17 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. Remain: in charge for: the routine: a). The associate vicar: and: the: second: collaborator vicar: because: of the nominated: Headmaster:; b). The head of the the head office branch; c). Contact for: the: site: Web; d). The members of the faculty: Safety Commission; e). For the instrumental function: orientation, incoming. 3). LOCK (up: to what happened: withdrawal: Art. 3: of the: Law of: stability) of trips, of the: stage, of the: educational tours, etc.. 4). LOCK (up: to what happened: withdrawal: Art. 3: of the: Law of: stability) of: all extracurricular activities not specifically covered by the National Labour as mandatory. 5). APPROVAL of the SUSPEND: POF up: to what happened: withdrawal: Art. 3 of the: Law of: stability.
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  19 minuti fa
  [For: pay: the money to: Rothschild (seigniorage: bankING), with: the interest (debt: public) (debt: private), FOR, betrayal: Masonic for: exterminate: the peoples with: an: cost: of the: money: of the: 270%: is tall: betrayal: Constitutional!]. 6). Promotion of: an: COMMITTEE OF AGITATION open: to: All of the components: the school community. 7). RETURN OF THE COUNCILS OF CLASS: up: to what happened: withdrawal: Art. 3, of the: Law of: stability. DEFEND the: SCHOOL! DEFEND the: DIGNITY OF TEACHERS! DEFEND THE JOB! Rome, 22/10/2012. EXTENSION OF TIME, DDL. 953, of the ART.13: Decree Law 95 OF 06/07/2012 AND SENIORITY INCREMENTS. -- conclusion: CONCLUSION: (If the politicians are Masons, they want to continue to do the deadly game of Rothschil can be cut all funding: the additional activities and these functions, but, in any way, should be blocked: inclusion in the world of work : 30,000 temporary teachers, who, contrary would be redundant)
 • allxRonPaul
  allxRonPaul ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  "The glory of God is man fully alive!" but who is it that: he thinks That the others people, religion, are not more: human beings (but: are blasphemers and apostates: that: they deserve to die, only), but unfortunately: just them, are true monsters, and they, are not, never more, human beings (but, demons in human form), to do evil: to innocent people, for, an, ideological bullying: or religious "animals of the human form," said Rothschild in his satanic Talmud, and: I have heard, all this it all! Which Jewish community? or as a rabbi has condemned: these words? Whether and, if they have condemns: these words, Because: not: condemnation also: the banking seigniorage: that: is used: for to destroy: and: for to enslave, the goyim! Jewish bankers cursed, cursed Salafis! damn racist: King of Saudi Arabia!

ÄGYPTEN: Salafisten nutzen Church Land in Kairo zu treffen wieder auf neuen Patriarchen Die symbolische Aktion ist eine Repressalie gegen eine Äußerung von neugewählte Patriarch Tawadros II gegen mit der Scharia in der neuen Verfassung enthalten. Der Vorfall ereignete sich am Montag Abend in Shubra al-Kheima, südlichen Kairo. Bischof Antonius Morcos, wer der Sprecher Patriarch Shenouda III Nachfolger ist, leitet die Diözese. Kairo (AsiaNews) - "Durch die Beschlagnahme Land, das der Diözese Shubra al-Kheima gehört, Salafisten senden eine Warnung an den neuen koptischen Patriarchen, Tawadros II", sagte Rafic Greiche. Im Gespräch mit AsiaNews, der Geistliche, der Sprecher der ägyptischen katholischen Kirche ist, erklärte, dass mit einer solchen Aktion muslimische Extremisten Shenouda III Nachfolger wegen seiner Aussage gegen die Aufnahme der Scharia in künftige Verfassung Ägyptens einzuschüchtern wollen.
ÄGYPTEN: Salafisten nutzen Church Land in Kairo zu treffen wieder auf neuen Patriarchen. Am Montag Abend, ergriff etwa hundert von muslimischen Extremisten schwingende Stöcken und Stangen Land in der Nähe der S. Mina Kirche in Shubra al-Kheima, im Zentrum von Kairo. Mit der Polizei stand untätig besetzten die Islamisten das Grundstück für mehr als einen Tag und ein Schild aufstellen mit der Aufschrift "Al-Rahma Moschee". Erst heute Morgen hatte Strafverfolgungsbehörden eingezogen, nachdem kirchlichen Behörden informiert das Innenministerium. Die Diözese von Bischof Antonius Morcos, die koptische Kirche Medien weisen Mann sowie neuen Patriarchen der Sprecher verantwortlich ist. "Eine solche Aktion ist nichts Neues in Ägypten, aber dies ist das erste Mal, dass Extremisten unmittelbar nach einer hochkarätigen koptischen Prälat gehen", Fr Greiche sagte.
ÄGYPTEN: Salafisten nutzen Church Land in Kairo zu treffen wieder auf neuen Patriarchen .. In einem Statement gestern Patriarch Tawadros II kritisiert die islamistische Würgegriff der konstituierenden Sitzung sagte, dass die koptisch-orthodoxe Kirche würde jeden Schritt von der verfassunggebenden Versammlung getroffen werden, um das islamische Recht über das Land zu verhängen widersetzen. Heute, Gruppen von christlichen und muslimischen Aktivisten die Behörden aufgerufen, die Salafisten, die die Maßnahme durchgeführt verhaften. Mitglieder des Maspero Youth Movement und Führer der Freien ägyptischen Partei appellierte an Präsident Morsi zu solchen Handlungen, die sektiererischen Hass rühren stoppen. (S.C.)
[Ägypten? ist eine neue: Salafisten Saudi Imperialismus: Erweiterung] 2012.11.06 ÄGYPTEN. New koptisch-orthodoxen Patriarchen sagt: "Nein" zu Sharia-inspirierten Verfassung 2012.01.20 ÄGYPTEN. Todesstrafe immer ungerecht, auch: für Mubarak, sagt katholische Kirche 2011.12.01 ÄGYPTEN. Fr Greiche: Zu früh und irreführend: Kommentar Wahlergebnisse 2011.05.05 ÄGYPTEN. Muslim-Bruderschaft, eine größere Gefahr als Bin Laden. 2011.03.10 ÄGYPTEN. Cairo, verurteilt Al-Azhar Gewalt gegen Christen.
2012.11.07 14.45 Uhr CHINA Mao Hengfeng angesichts harter Arbeit wieder für anspruchsvolle ein Kind Recht: Der Dissident, ein: der bekanntesten: 18 Monate von "re-education: auf dem Land, wurde verurteilt, durch Arbeit ". Ihr Mann klagt: "sie verschwand: am 20. September: und: Ich habe Nachricht von ihrem now". Der Satz ausgegeben: am Rande der Kommunistischen Congress, bereit, den zu wählen: neue Führung. - ANTWORT - WENN SIE NICHT WILL: Lösen Sie das Problem der Überbevölkerung durch Krieg, BIRTH CONTROL: ist unvermeidlich, aber diese Politik verfolgt werden muss: ohne: grausamen Brutalität: wirtschaftliche Anreize, etc.: Wie großzügig schenken. !
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild: IMF (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: der: Geld: der: 270%: ist groß: Verrat!. Verfassungsgericht] Rom, 24/10/2012. MOTIONS High School: St. Franziskus von Assisi, Rom. Wir fragen: zu: ein lauter Stimme: Streik: schwere, lang anhaltende, vereinheitlicht. Verfasst am: Stefania Claudi. Von den ING MEETING REVISIONSSTELLE SPECIAL: der: Lehrer der: High School: "Franz von Assisi". ROME der: 2012.10.22. (ERWEITERUNG DER ZEIT, DDL 953, der ART.13: DL 95 des:. 2012.06.07: E SHOTS: von: LENGTH) Die außerordentliche Hauptversammlung der Vereinigung: das Lehrpersonal der: High School: Wissenschaft: State "Franz von Assisi" von Rom, statt am: 22/10/2012, drückt tiefe Besorgnis und Empörung: tiefgreifenden Meinungsverschiedenheiten:
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild: IMF (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: der: Geld: der: 270%: ist groß: Verrat! Verfassungsgericht] gegen: der: Politik, der: Minister: On.Profumo: und ganz allgemein der: Regierung: Monti (Erweiterung: Zeit, Bill 953, Artikel 13 der:.. dl 95 der: 2012.06.07 und: Schüsse: Seniorität) stark: punitive zu: öffentliche Schulen, die gekennzeichnet sind: durch Kürzungen von: Ressourcen und: Personal, umgesetzt anders: Wege und nicht immer transparent, und: a stampfenden: Abwertung: der: Professionalität: und: der: Freiheit: Lehre. Aufrufe: weil: oben: und: weil der: extreme Schwerkraft aus: der: über die Vereinigung Treffen: Lehrer der: LSS "Franz von Assisi," glauben: müssen die Regierung zu demonstrieren: ein: Net Zeichen: von: Dissens: und: Opposition fordert:
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild: IMF (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: der: Geld: der: 270%: ist groß: Verrat!. Verfassungsgericht] all: Gewerkschaften an: so bald wie möglich zuzustimmen: sull'indizione: a: Generalstreik: von allem: Schulen, dass: JA Weitere Artikel zum CONSECUTIVE: DAYS WORK.1. Verteidige das: SCHOOL! 2. Verteidige das: WÜRDE DER LEHRER! 3. Verteidigen Sie die JOB! Rom, 22.10.2012. MOTION Hochschullehrer der: 2012.10.22. (ERWEITERUNG DER ZEIT, DDL 953, der ART.13: DL 95 DES 2012.06.07 UND DIENSTALTER Schritten). Der Vorstand: Lehrer der: High School: Wissenschaft: State "Franz von Assisi" von Rom, die auf 2012.10.22 erfüllt, ist sehr besorgt: und Empörung: tiefgreifenden Dissens bezüglich der: Politik: der: Minister: On.Profumo: und: im Allgemeinen: der: Regierung: Monti stark Strafmaßnahmen zu: öffentliche Schule,
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild: IMF (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: der: Geld: der: 270%: ist groß: Verrat: Konstitutionelle]!. gekennzeichnet durch Schnitte: und Ressourcen: Personal, in unterschiedlicher Weise umgesetzt und nicht immer transparent, sowie eine Abwertung des stampfenden: Professionalität und: der: die Freiheit der: Lehre. Der Vorstand: Lehrer der: High School: Wissenschaft: State "Franz von Assisi" von Rom zum Ausdruck klaren Gegensatz zu der Reihenfolge der folgenden Maßnahmen: Tag: die politische Agenda: Gesetz vom: Stabilität, die ignoriert: Die Regeln frei abonniert: die Parteien der: Negotiable: 2006/09, erhöht sich die Zeit: von: Unterricht wöchentlich von: 18 bis: 24 Stunden, mit 6 Stunden mehr: unbezahlt. Es ist: ein: Maßnahme:
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild: IMF (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: der: Geld: der: 270%: ist groß: Verrat: Konstitutionelle]!. dass starke negative Auswirkungen: auf die Lehre und: Lernen: (nicht unter: keine Rechnung: der: Tatsache: dass an: Lehre: der: Qualität benötigt, um: Fuß: 18 Stunden: Unterricht, viele: für: die Vorbereitung der: dito, für: Korrektur: der: und geschrieben: für:. das Update hinaus den Vorschlag der: Regierung: das Ergebnis: erhebliche Entlassungen: von: ca.: 30.000 Lehrer auf Zeit: im Lieferumfang . Rankings Aber vor allem akzeptieren: aus: Arbeit "ohne" und "gegen" als: gegründet: die Vereinbarung: national bedeuten: für: die: Mitarbeiter der: Schule (und für: alle: die: Welt: der das: Arbeit), um das Fenster: Passage an: jede zusätzliche
 
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: von den : Geld: der: 270%: ist groß: Verrat: Konstitutionelle]!. Bleiben: zuständig für: die Routine: a). Der Associate Pfarrer: und: die: Sekunden: Mitarbeiterin Stellvertreter: weil: der nominierten: Schulleiter: b). Der Leiter der Hauptsitz Zweigniederlassung, c). Ansprechpartner für: die: site: Web; d). Die Mitglieder der Fakultät: Safety Commission; e). Für die instrumentelle Funktion: Orientierung, incoming. 3). LOCK (up: zu dem, was passiert: Widerrufsrecht:. Art. 3: der: Gesetz vom: Stabilität) von Ausflügen, der: Bühne, der: Bildungsreisen, etc.. 4). LOCK (up: zu dem, was passiert: Widerrufsrecht:. Art. 3: der: Gesetz vom: Stabilität): alle außerschulischen Aktivitäten, die nicht ausdrücklich von der National Labour als zwingend abgedeckt. 5). Zustimmung des SUSPEND: POF up: zu dem, was passiert: Rückzug: Art. 3 der: Gesetz vom: Stabilität.
 
[Für: zahlen: das Geld: Rothschild (Seigniorage: Banking), mit: das Interesse (Schulden: public) (Schulden: privat), FOR, Verrat: Masonic für: auszurotten: die Völker mit: ein: Kosten: von den : Geld: der: 270%: ist groß: Verrat: Konstitutionelle]!. 6). Förderung: ein: Ausschuss AGITATION offen: zu: Alle Komponenten: die Schulgemeinschaft. 7). Rückkehr der RÄTE CLASS: up: zu dem, was passiert: Rückzug: Art. 3, der: Gesetz vom: Stabilität. Verteidige das: SCHOOL! Verteidige das: WÜRDE DER LEHRER! Verteidigen Sie die JOB! Rom, 22.10.2012. ERWEITERUNG DER ZEIT, DDL. 953, der ART.13: Gesetzesdekret 95 DES 2012.06.07 UND DIENSTALTER Schritten. - Fazit: Fazit: (Wenn die Politiker Freimaurer sind, wollen sie weiterhin den tödlichen Spiel Rothschil tun: schneiden kann alle Mittel werden: die zusätzlichen Aktivitäten und diese Funktionen, aber in keiner Weise blockiert werden soll: die Aufnahme in die Welt der Arbeit: 30.000 Lehrer auf Zeit, der im Widerspruch redundante würde)
   
"Die Herrlichkeit Gottes ist der lebendige Mensch!" aber wer ist es, dass er denkt, dass die anderen Menschen, Religion, nicht mehr: Mensch (aber: sind Gotteslästerer und Abtrünnigen: dass sie es verdienen zu sterben, nur), aber leider: nur sie, sind wahre Monster und sie es nicht sind, nie mehr, der Mensch (aber, Dämonen in Menschengestalt), Böses zu tun: um unschuldige Menschen, für ein, Mobbing ideologischen: oder ein Mobbing religiös: "Tiere der menschlichen Form", sagte Rothschild : in seinem satanischen Talmud, und: Ich habe gehört, all dies it all! die jüdische Gemeinde? oder als Rabbiner verurteilt hat: diese Worte? und ob, wenn sie verurteilt haben: diese Worte, weil: nicht: Verurteilung auch: das Bankensystem Seigniorage: dass verwendet wird: für zu zerstören: und: für zu versklaven, die Gojim? Jüdischen Bankiers verflucht, verflucht Salafis! verdammt rassistisch: König Saudi-Arabien!